Kalendarz Psychodietetyczny, to miejsce w którym będziesz w stanie zaplanować swoje cele dietetyczne. Określić, co pomaga Ci w ich realizacji. Dowiedzieć się jak stworzyć zdrową oraz zbilansowaną dietę. Jak nasze ciało informuje Nas, że potrzebuje czegoś innego i dlaczego to tak ważne aby go słuchać. Kalendarz, to pomoc, która ma na celu pomóc Ci polubić swoje ciało, zaakceptować siebie oraz osiągnąć wymarzone efekty, dzięki metodzie małych kroczków.

Dobra dieta, to dieta zdrowa, dzięki której odżywiamy nasz organizm, a przy tym czujemy się wypoczęci oraz zrelaksowani. To dieta, w której czujemy się najedzeni, oraz na pierwszym miejscu stawiamy sygnały wysyłane z ciała, a nie głodówki oraz wyniszczające diety.

W kalendarzu znajdziesz ciekawe inspiracje na posiłki służące urodzie, odstresowaniu oraz poprawie metabolizmu. A wszystko w oparciu o zasady tworzenia zdrowej oraz zbilansowanej diety. Celem stworzenia kalendarza było pokazanie, że dzięki odpowiednim metodom oraz stałemu utrzymywaniu motywacji jesteśmy w stanie osiągnąć każdy cel. Dlatego w kalendarzu chcemy dać Ci dwa narzędzia: Motywacje i wiarę, że potrafisz oraz wiedzę jak tworzyć zdrowe oraz zbilansowane posiłki. Kalendarz możesz zakupić w różnych wariantach kolorystycznych. Wydrukować go jak również korzystać z niego w formie elektronicznej. Cieszymy się, że postanowiłeś rozpocząć swój rok właśnie z Nami oraz dziękujemy za okazane zaufanie.

Andrzej Wardach.

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz psychodietetyczny na 2023r.

Cześć, mam na imię Andrzej lat 37. Wiele lat trenowałem  na siłowni, a następnie Kick boxing i Muay Thai.  Sport zawsze był dla mnie sposobem na odstresowanie oraz pomógł mi poradzić sobie z wieloma problemami mimo poważnych kontuzji. Koleje życia sprawiły, że z powodu licznych złamań, problemów z barkiem oraz operacji kolana myślałem, że będę musiał odstawić swoją pasje na bok. Na szczęście odkryłem, że dzięki zmianie ćwiczeń oraz sposobu ich wykonywania mogę wciąż cieszyć się sportem. Projekt ATAK W SPORT został stworzony po to aby zarazić Cię pozytywną energią, bo jakby nie patrzeć aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Sport jak również zdrowa dieta pomaga w radzeniu sobie ze stresem, natrętnymi myślami oraz przeżywanymi głodami substancji, dlatego ATAK W SPORT jest świetnym dodatkiem dla wszystkich osób korzystających z profesjonalnej terapii. Pół godziny treningu, cały dzień uśmiechu. No fight no glory.

Andrzej Wardach

Twórca Projektu ATAK W SPORT

Polscy Psycholodzy online

@2022